Cennik Wycieczek

Oświęcim – Auschwitz Birkenau 350 zł
Wieliczka – kopalnia soli 180 zł
Częstochowa – Black Madonna 500 zł + 50 zł za każdą godzinę na miejscu
Wadowice 220 zł + 50 zł za każdą godzinę na miejscu
Zakopane 380 zł + 50 zł za każdą godzinę na miejscu
Rzeka dunajec 380 zł +50 zł za każdą godzinę na miejscu

Cena dotyczy przewozu do 4 osób.
Cena zawiera: samochód z klimatyzacją, ubezpieczenie, koszty paliwa, czekanie na Klienta, odbiór i dowóz do hotelu.
Cena nie zawiera: Biletów wstępu oraz przewodników!

Wycieczka do Oświęcimia - brama
Wycieczka do Oświęcimia - brama

Oświęcim - Auschwitz Birkenau

Obóz Auschwitz Birkenau – jedyny w swoim rodzaju pomnik pamięci ofiar Holocaustu – jest punktem na mapie Małopolski, który obowiązkowo każdy powinien zobaczyć. Miejsce to zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO w 1979 roku.

Nasza firma zapewni Ci komfortowy transport na linii Kraków – Oświęcim samochodem marki premium. Kierowca będzie czekał aż skończysz zwiedzanie i odwiezie Cię z powrotem do stolicy Małopolski.

Wycieczka do Wieliczki - VIP Taxi

Wieliczka - kopalnia soli

Wyjątkowe na skalę Europy miejsce – kopalnia soli w Wieliczce – to kolejny, obowiązkowy punkt podczas zwiedzania Małopolski. Rocznie tę atrakcję odwiedza ponad milion turystów z całego świata. Według brytyjskiego magazynu Which? Wieliczka to najciekawsze i najbardziej przyjazne turystom miasto w Europie.Chcesz odwiedzić to kultowe miejsce? Zapraszamy Cię na ekskluzywną wycieczkę do Wieliczki z bogatą historią i komfortowy transport na miejsce zwiedzania. Wędruj szlakami solnych podziemi – wybierz trasę turystyczną lub aktywną: z kaskiem górniczym i lampą.

Wycieczka do Częstochowy - VIP Taxi

Częstochowa - Jasna Góra

Kolejna atrakcja znajduje się w województwie śląskim. Proponujemy Ci komfortową podróż i wycieczkę do Częstochowy. Odwiedź Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze i zobacz słynny obraz z wizerunkiem Czarnej Madonny. Częstochowa to miejsce pielgrzymek z całego świata.

Dołącz do setek zwiedzających i poznaj to miasto zarówno od strony popularnych, jak i mniej standardowych atrakcji.

Wycieczka do Wadowic - VIP Taxi

Wadowice

Następny punkt na mapie Polski, który warto odwiedzić, to Wadowice. Zobacz miasto położone u stóp Beskidu Małego, w którym urodził się i wychował Karol Wojtyła, czyli papież Jan Paweł II, a obecnie święty Kościoła katolickiego. Wadowice to miasteczko, którego najważniejsze punkty zdążysz zwiedzić w jeden dzień. Poza obiektami sakralnymi zobacz również piękny, niedawno odnowiony rynek lub ruszaj beskidzkim szlakiem turystycznym.

Skorzystaj z naszych usług i jedź z nami na wycieczkę do Wadowic, w komfortowych warunkach i w eleganckim samochodzie.

Wycieczka do Zakopanego - VIP Taxi

Zakopane

Fanom Tatr i górskich wędrówek proponujemy ekskluzywny przejazd do Zakopanego.

To jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów polskich miast. Szacuje się, że aż 3 miliony osób rocznie bywa w Zakopanem. Morskie Oko,Gubałówka, Giewont, Krupówki to tylko kilka atrakcji na liście obowiązkowych pozycji podczas zwiedzania.

Mimo, że o mieście mówi się, że jest zimową stolicą Polski, to Zakopane jest atrakcyjne turystycznie przez okrągły rok. Zarówno zimą, jak i latem czy wiosną pokaże Ci swoje nowe oblicze.

Spływ Dunajcem - wycieczka VIP Taxi

Rzeka Dunajec

Nasza propozycja na najcieplejsze miesiące w roku tu spływ Dunajcem. Popłyń na drewnianej tratwie, sterowanej przez flisaka w tradycyjnym, regionalnym stroju.

Gwarantujemy Ci komfortowy transport do tego miejsca. Rzeka znajduje się na terenie Pienińskiego Parku Narodowego. W tak pięknych okolicznościach przyrody możesz spędzić swój wolny czas aktywnie lub kontemplując piękną okolicę. Dunajec jest zlokalizowany w bliskiej okolicy Zakopanego. Możesz połączyć pobyt w górach z wycieczką nad tę rzekę.