Transfery lotniskowe VIP

Powrót z podróży służbowej, wakacji lub konferencji naukowej? Z krakowskiego lub katowickiego lotniska jedź ekskluzywnie, komfortowo i prosto do celu. Oferujemy transfer z lotnisk: Kraków Balice, Katowice Pyrzowice i Warszawa Okęcie klientom indywidualnym oraz grupom: uczestnikom konferencji, spotkań biznesowych lub wycieczek.

Taksówki Prime Taxi to udane połączenie eleganckich samochodów, elastyczności w doborze tras oraz wysokiego poziomu obsługi klienta. Nasza flota jest wyposażona w samochody najbardziej prestiżowych marek. Oferujemy przejazd czarnym Mercedesem W221 klasy S lub Hondą Odyssey.

VIP transfer Balice Kraków

Na jakie lotniska wykonujemy transfer?

Proponujemy ekskluzywny i komfortowy odbiór z lotniska Kraków Balice, Katowice Pyrzowice oraz Warszawa Okęcie. W naszym portfolio usług znajduje się transfer do wszystkich miast zlokalizowanych w województwie małopolskim i śląskim.

Istnieje także opcja zamówienia transferu międzylotniskowego na trasach:

  • Kraków Balice – Katowice Pyrzowice lub odwrotnie,
  • Kraków Balice – Warszawa Okęcie lub odwrotnie,
  • Katowice Pyrzowice – Warszawa Okęcie lub odwrotnie.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się transfer lotniskowy Balice – Katowice Pyrzowice oraz transport z Krakowa do Pyrzowic. Często klienci zamawiają również transfer z Częstochowy na podkrakowskie lotnisko i na odwrót.

W naszym cenniku znajdują się również koszty dojazdu do innych małopolskich miast, jak np. Myślenice, Niepołomice, Skawina czy Zakopane. Oferujemy transport podróżnych z i na lotnisko także z miejscowości zlokalizowanych w województwie śląskim. Jeśli są Państwo zainteresowani transferami lotniskowymi do innych miejscowości, to prosimy o kontakt telefoniczny.

Taxi VIP – ekskluzywnie i komfortowo

Oferujemy przejazd luksusowymi samochodami, dającymi poczucie komfortu, prestiżu oraz bezpieczeństwa.

Mercedes E to prestiżowa półka – segment D w hierarchii samochodowej. Wnętrze wykonane z bardzo dobrych materiałów, wykończenie drewnem oraz skórą to elementy prestiżu, wygodne siedzenia, oraz przestrzeń w środku to element komfortu, 8 poduszek powietrznych to element bezpieczeństwa, z zewnątrz klasyczne, charakterystyczne dla Mercedesa linie nadwozia.

Mercedes S to jeden z najbardziej prestiżowych modeli samochodów. Wnętrze jest wyjątkowo przestronne. Projekt? Nowoczesny, z elementami klasycznymi oraz drewnianymi.

Dla naszych klientów największe atuty tej limuzyny to perfekcyjne wyciszenie oraz piękny i majestatyczny wygląd.

Honda Oddysey to pięciodrzwiowy minivan, mieszczący 7 pasażerów. To Idealna propozycja samochodu do przewożenia rodziny lub większych grup. Dla naszych pasażerów najważniejszymi zaletami tego modelu są: wysoki komfort jazdy, cicha praca silnika oraz duża przestrzeń dla podróżujących.

Transfer z lotniska – poradnik dla podróżujących

Jeśli masz w swoim terminarzu zaplanowaną podróż i kupiony bilet lotniczy, to następnym krokiem powinno być wyszukanie najlepszego przejazdu. Ponieważ przyloty i odloty zdarzają się o przeróżnych porach dnia i nocy, dlatego najbardziej optymalną i komfortową opcją transferu z lub do lotniska jest przejazd taxi. Nie potrzebujesz gotówki, bo kurs Prime Taxi możesz opłacić kartą płatniczą lub kredytową. Wracasz z zagranicznej podróży i masz przy sobie tylko obcą walutę w euro lub dolarach? Nie musisz wymieniać gotówki po niekorzystnym kursie w kantorze na lotnisku. Za przejazd Prime Taxi możesz zapłacić euro lub dolarami (złotówkami również).

Jak wygląda transfer na lotnisko Balice?

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, to prosimy o kontakt telefoniczny, wysłanie zapytania poprzez formularz znajdujący się na stronie lub wysłanie wiadomości e-mail. Dzięki temu uzgodnimy termin oraz model samochodu, którym wykonywany ma być transfer. Goście przylatujący na lotnisko Balice mogą być odebrani przez naszych kierowców z hali przylotów lub spod terminala. Jeśli podróżni udają się na lotnisko, to odbiór możliwy jest z dowolnej miejscowości na terenie województwa małopolskiego lub śląskiego.