Mercedes do ślubu

Wybór samochodu do ślubu

Możliwości wyboru wymarzonego auta do ślubu są praktycznie nieograniczone. W tym wyjątkowym dniu ważne jest, żeby auto do ślubu było nie tylko oryginalne i zgodne z naszymi preferencjami, ale także pięknie przystrojone. Tylko raz w życiu obchodzimy tak ważną i podniosłą uroczystość, dlatego warto zadbać o wybór profesjonalnej firmy oferującej auta do ślubu w Krakowie. PrimeTaxi to sprawdzone i profesjonalne rozwiązanie, jeśli poszukują Państwo samochodu do ślubu w Krakowie.
Posiadamy luksusowy i nowoczesny model mercedesa do ślubu, który swoją ponadczasową sylwetką gwarantuje elegancję i wygodę podróżowania. Oprócz wynajmu auta do ślubu w Krakowie, istnieje możliwość transportu gości weselnych podstawianymi autami osobowymi.

Mercedesem do ślubu

W oferowanych przez nas mercedesach do ślubu, znajduje się wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający a także przyciemniane szyby, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort podróżowania. Każdy mercedes jaki mamy do Państwa dyspozycji jest całkowicie sprawny i gotowy do jazdy. Nasze samochody do ślubu w Krakowie posiadają siedmiostopniową skrzynię biegów oraz wnętrza obite prawdziwą skórą. Zawieszenie AirMatic sprawi, że podróż do kościoła i na wesele przebiegnie sprawnie i wygodnie.

PrimeTaxi oferuje obsługę ślubu, polegającą na dowozie pana młodego do panny młodej a później państwa młodych do kościoła i sali weselnej. Ceny za usługę rozpoczynają się już od 499 złotych. Nasz kierowca doskonale zna topografię Krakowa, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że dotrą Państwo na czas na miejsce docelowe podróży. Nasi kierowcy cechują się wysoką kulturą osobistą i dyskrecją.

Indywidualnie podchodzimy do potrzeb naszych klientów i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące sposobu, terminu i czasu trwania naszych usług wynajmu aut do ślubu w Krakowie.

Czarny Mercedes do ślubu
Samochód do ślubu - wnętrze

Prestiżowy model

  • Flagowy model mercedesa, najwyższa półka
  • Jeden z najbardziej luksusowych modeli
  • Ponadczasowa sylwetka
  • Wygoda podróżowania
Ekskluzywny samochód do ślubu

Komfortowy

Obsługa ślubu
Pan młody -> Panna młoda -> Kościół -> Sala weselna od 499zł

Możliwość transportu gości weselnych podstawianymi samochodami osobowymi.

Wygodny samochód do ślubu

Skórzane wnętrze

  • Zawieszenie AirMatic
  • 7 stopniowa automatyczna skrzynia biegów
  • Wnętrze obite prawdziwą skórą
  • Wysokiej klasy nagłośnienie
  • Przyciemnione szyby dla zwiększenia komfortu podróżowania