Transfer na lotnisko dla wymagających

Transfer Kraków-Balice VIP Taxi

Lubisz podróżować w luksusie? A może chcesz zrobić jak najlepsze wrażenie na potencjalnym lub obecnym partnerze biznesowym? Zapewnienie wysokiej jakości transferu z lotniska na pewno będzie dobrym początkiem, szczególnie, jeśli podróż odbędzie się we wnętrzu najbardziej prestiżowego samochodu.

Jak dojechać z i na lotnisko Kraków-Balice?

Odległość pomiędzy podkrakowskim lotniskiem w Balicach a centrum miasta w linii prostej wynosi około 11 km, a odległość drogowa – w zależności od wyboru trasy – pomiędzy 12 a 15 km. Dystans ten pokonać można w różny sposób – komunikacją miejską, pociągiem czy taksówką przewoźnika oficjalnego lub prywatnego.

Wymagający klienci korzystają najczęściej z przejazdu taksówkami, ponieważ jest to najwygodniejsze rozwiązanie. Warto jednak wiedzieć, że ceny przejazdu mogą być bardzo podobne, a różnice w modelu samochodu znaczne. Dla przykładu – przejazd 15 km oficjalną taksówką z lotniska kosztuje ok. 90 zł i realizowany jest samochodami dobrej klasy, ale ich wybór jest ograniczony. Jednak wystarczy dopłacić zaledwie 10 zł, by móc podróżować w prawdziwym luksusie, czyli we wnętrzu czarnego Mercedesa W221 najbardziej prestiżowej S klasy. Taki samochód znajduje się w naszej flocie. Koszt transferu Kraków-Balice jest stały i wynosi 100 zł. A jeśli interesuje Cię przejazd samochodem trochę niższej klasy, to PrimeTaxi oferuje transfer do centrum miasta w cenie 79 zł, czyli taniej niż oficjalny przewoźnik.

Dlaczego vip taxi jest najlepszym wyborem dla wymagających?

Vip taxi to usługa najwyższej jakości, jeśli chodzi o transfer z i na lotnisko. Odpowiednio wyselekcjonowana flota samochodów to tylko jedna z zalet. Nasi zawodowi kierowcy nie tylko posiadają niezbędne uprawnienia i ubezpieczenia, ale również wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Ponadto zawsze są elegancko ubrani, co w przypadku wymagających klientów ma niebagatelne znaczenie.
Kolejną zaletą jest duży wybór możliwości zapłaty – począwszy od gotówki w walutach Polski Złoty, Euro czy USD do dowolnych kart kredytowych, m.in. Visa, Mastercard, American Express i inne. A jeśli chcesz wcześniej zapłacić za transfer gościa biznesowego, to również nie stanowi to problemu.

Jak wygląda transfer vip taxi z lotniska i na lotnisko?

Jeśli chcesz zamówić transfer z lotniska, to wystarczy się z nami skontaktować i wybrać klasę samochodu. O planowanej godzinie przylotu w hali pojawi się nasz kierowca z kartą odbioru, na której będzie napisana nazwa firmy lub imię i nazwisko osoby, dla której ma być realizowany przewóz. Kierowca zaprowadzi gościa do samochodu i zawiezie pod wybrany adres.
Jeśli chcesz zamówić transfer na lotnisko, to również wystarczy nas o tym poinformować. Możemy odebrać Ciebie lub Twojego gościa z siedziby firmy, hotelu lub jakiegokolwiek innego miejsca. Gwarantujemy dowóz na czas i pod sam terminal lotniskowy.