Mercedes do ślubu – dlaczego ta marka?

Czarny Mercedes do ślubu

Wynajmując reprezentacyjne auto na ślub możemy zdecydować się na jedną z wielu opcji. Marek i modeli samochodów jest przecież bez liku. Warto jednak wybrać taką, która da nie tylko wrażenie prestiżu, ale również pełny komfort jazdy parze młodej. Taką marką jest Mercedes. Dlaczego?

Prestiżowe auto do ślubu Mercedes

Dlaczego tak wielu nowożeńców decyduje się na wynajem Mercedesa do ślubu? Przede wszystkim dlatego, że jest to auto charakteryzujące się ponadczasowym stylem i elegancją. To marka ciesząca się renomą na całym świecie – niezawodna, luksusowa, stylowa. Jej wybór świadczy o dobrym guście i smaku. To również auto niezawodne, które nie odmówi posłuszeństwa w drodze do kościoła lub na wesele. A przecież w dniu tak ważnym nie możemy ryzykować, że się spóźnimy przez problemy z samochodem.

Model mercedesa do ślubu (Mercedesa W221 klasy S) oferowany przez Prime Taxi to również niezwykły komfort podróżowania. Wnętrze obite prawdziwą skórą, siedmiostopniowa skrzynia biegów oraz wygodne zawieszenie AirMatic sprawiają, że cała podróż jest wygodna i pozwala Młodej Parze poczuć się naprawdę luksusowo.

Czarny Mercedes do ślubu czy może biały?

Jaki kolor auta wybrać? Najczęściej wybierane barwy samochodów do ślubu to auto czarne lub białe (niekiedy wybierane są modele srebrne. Inne kolory samochodów ślubnych w zasadzie się nie pojawiają). Na który kolor zatem się zdecydować?

Biały kolor samochodu podkreśla uroczysty charakter wydarzenia i nawiązuje do koloru sukni panny młodej. Niestety, warto się na niego decydować jedynie wtedy, kiedy wybraliśmy dekoracje kwiatową w kolorze czerwieni (wtedy jednak dla wielu auto wygląda nazbyt patriotycznie). Inne kolory kwiatów zanadto zlewają się z kolorem maski i stają się mało widoczne. Podobnie jest z szarfami czy wstążkami.

Biały samochód do ślubu

Do białego samochodu trudniej jest dobrać ślubną dekorację.

Na tle czarnej, wypolerowanej maski samochodu pięknie prezentuje się w zasadzie każdy kolor kwiatów – zarówno białe, kremowe jak i czerwone. Świetnie prezentować będą się też kolorowe kompozycje. Kolor czarny jest też elegancki, gustowny i pasuje również do mniej standardowych kolorów sukien ślubnych – ecru czy czerwieni.

Do najczęściej wybieranych marek samochodów do ślubu należą też takie marki jak Audi, BMW, Lexus czy Jaguar. Mercedes to jednak prestiż, elegancja, a jednocześnie przystępna cena za wynajem.